Transmisja Mszy Świętych przez internet

Szanowni Parafianie,

Od niedzieli 26.04.2020 w naszym kościele na każdej Mszy św może uczestniczyć 40 osób. Zapraszamy Drogich Parafian do uczestniczenia, wg. starego niedzielnego porządku. Włączone będą głośniki zewnętrzne, będzie można uczestniczyć również na zewnątrz świątyni. Zapraszamy do wspólnej niedzielnej Eucharystii!  W związku z tym nIe będzie transmisji internetowej!

Proszę zawsze sprawdzać aktualny link na stronie parafii, może on być aktualizowany:

Link do transmisji znajduje się tutaj. (Aktualizacja linku godz. 21:23, 4 kwietnia 2020r.)

INTERNETOWE TRANSMISJE WIELKIEGO TYGODNIA:

NIEDZIELA PALMOWA- g. 11.00
WIELKI CZWARTEK- g.18.00