Transmisja Mszy Świętych przez internet

Szanowni Parafianie,

Od niedzieli 26.04.2020 w naszym kościele na każdej Mszy św może uczestniczyć 40 osób. Zapraszamy Drogich Parafian do uczestniczenia, wg. starego niedzielnego porządku. Włączone będą głośniki zewnętrzne, będzie można uczestniczyć również na zewnątrz świątyni. Zapraszamy do wspólnej niedzielnej Eucharystii!  W związku z tym nIe będzie transmisji internetowej!

Proszę zawsze sprawdzać aktualny link na stronie parafii, może on być aktualizowany:

Link do transmisji znajduje się tutaj. (Aktualizacja linku godz. 21:23, 4 kwietnia 2020r.)

INTERNETOWE TRANSMISJE WIELKIEGO TYGODNIA:


NIEDZIELA PALMOWA- g. 11.00
WIELKI CZWARTEK- g.18.00
WIELKI PIĄTEK - g. 18.00
WIELKA SOBOTA - g. 18.00
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA - g.11.00

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.