Aktualności

TYDZIEŃ ŚW. KRZYSTOFA 19.07-26.07

2020-04-04 00:46

MIVA POLSKA - JEDEN GROSZ ZA JEDEN KILOMETR!

Już po raz dwudziesty możemy wesprzeć polskich misjonarzy składając ofiarę dla Nich przy poświęceniu swoich pojazdów.        Niech św. Krzysztof wyprasza misjonarzom potrzebne łaski na misyjnych drogach i nas wszystkich bezpiecznie prowadzi do celu każdej podróży.           Św. Krzysztofie módl się za nami!

POŚWIĆENIE POJAZDÓW W NIEDZIELĘ, 19....

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

2019-12-26 23:26

 Nowy termin I-komunii św zostanie ustalony i podany z momentem powrotu dzieci do szkoły.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2020

2019-04-25 17:11

Drodzy Parafianie i Wszyscy, którzy duchowo w tych dniach łączycie się z nami!

Strony

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.