Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Wrzesień 2021

Intencja ogólna:

Abyśmy wszyscy odważnie wybierali prosty i zrównoważony ekologicznie styl życia, doceniając młodych ludzi, którzy się w to mądrze angażują.

Intencje parafialne:

1. Za Ojca Świętego Franciszka, aby kierował Kościołem Powszechnym prowadzony przez Ducha Świętego.

1. O potrzebne łaski dla naszej parafii za przyczyną nowych błogosławionych: ks. Prymasa Tysiąclecia i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

1. O łaski odpustu zupełnego dla naszych Parafian z racji Uroczystości Odpustowej Narodzenia NMP.

1. O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i katechetów naszej szkoły, którzy rozpoczęli Nowy Rok Szkolny.

1. O pokój w naszej ojczyźnie i na świecie oraz w naszych rodzinach i w naszych sercach.

1. O życie wieczne dla zmarłych  Róż z naszej Parafii