Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

LISTOPAD 2022

1. Intencja ogólna:

Módlmy  się, aby dzieci, które cierpią ‐ te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty ‐ miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.

INTENCJE LOKALNE

1. O opiekę Maryi Królowej Różańca świętego nad naszą Ojczyzną.

2. Za prześladowanych chrześcijan – o odwagę i wytrwałość dla wiernych i misjonarzy, którzy im posługują.

3. O pokój na Ukrainie i świecie

4. O przemianę serc dla zatwardziałych grzeszników.

5. O życie wieczne dla zmarłych w tym roku naszych Parafian.

6. O łaskę Nieba dla wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu i dla wszystkich członków Żywego różańca w naszej Parafii.