Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

KWIECIEŃ 2020

Intencja ogólna:

Aby wszystkie osoby pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.

INTENCJE LOKALNE

1. O Dary Ducha Świętego dla naszej Parafii na duchowe przeżycie Wielkiego Tygodnia i Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.

1. O dobrą spowiedź wielkanocną dla wszystkich parafian.

1. O ustanie pandemii w Polsce i na świecie.

1. O uzdrowienie dla chorych.

1. O Błogosławieństwo Boże, siły i cierpliwość dla wszystkich niosących pomoc w walce ze śmiertelnym wirusem.

1. O Niebo dla zmarłych Parafian i dusz w czyśćcu cierpiących.