Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Czerwiec 2022

Intencja ogólna:

Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

Intencje parafialne:

1. O ustanie wojny i szczęśliwy powrót ukraińskich rodzin do swojej Ojczyzny.

1. O dojrzałe decyzje wyboru życiowej drogi dla tegorocznych maturzystów.

1. Módlmy się za dzieci i młodzież w kończącym się roku szkolnym.

1. Módlmy się za chorych i cierpiących w naszej Parafii.

1. O pogłębienie wiary naszych Parafian w realną obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii.

1. O rozwój wspólnoty Żywego Różańca w naszej Parafii.