Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

LISTOPAD 2023

1. Intencja ogólna:

Módlmy się za papieża, aby wypełniał swoją misję i prowadził wiernych wspierany przez Ducha Świętego

INTENCJE LOKALNE

1. O opiekę Maryi Królowej Różańca świętego nad naszą Ojczyzną.

2. Za prześladowanych chrześcijan –o odwagę i wytrwałość dla wiernych i misjonarzy, którzy im posługują.

3. O pokój na Ukrainie i  w  Ziemi Świętej i  na  całym świecie.

4. O przemianę serc dla zatwardziałych grzeszników.

5. O życie wieczne dla zmarłych w tym roku naszych Parafian.

6. O łaskę Nieba dla wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu i dla wszystkich członków Żywego Różańca z naszej Parafii.