OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.05.2024

VII Niedziela Wielkanocna

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ze śpiewem litanii loretańskiej, odprawiane codziennie w łączności z wieczorną Mszą św.

1. Jutro 13.05. patronuje nam Matka Boża z objawień Fatimskich.

1. Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odprawiana jest podczas Nabożeństw Majowych.

1. Trwa bezpośrednie przygotowanie Dzieci z klas III naszej Parafii do I-komunii św. Na g. 17.00 przychodzą dzieci wg. ustalonego porządku:  w poniedziałek- klasa IIIA; we wtorek - klasa IIIB; w środę klasa IIID; w czwartek - klasa IIIE i uczniowie z innych szkół.

1. O wielkich tajemnicach naszej wiary Zmartwychwstaniu, Wniebowstąpieniu Pana Jezusa i Zesłaniu Ducha Świętego przeczytamy w Przewodniku Katolickim.