Aktualności

Transmisja Mszy Świętych przez internet

2020-04-04 00:46

Szanowni Parafianie,

Od niedzieli 26.04.2020 w naszym kościele na każdej Mszy św może uczestniczyć 40 osób. Zapraszamy Drogich Parafian do uczestniczenia, wg. starego niedzielnego porządku. Włączone będą głośniki zewnętrzne, będzie można uczestniczyć również na zewnątrz świątyni. Zapraszamy do wspólnej niedzielnej Eucharystii!  W związku z tym nIe będzie transmisji internetowej!

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

2019-12-26 23:26

 Nowy termin I-komunii św zostanie ustalony i podany z momentem powrotu dzieci do szkoły.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2020

2019-04-25 17:11

Drodzy Parafianie i Wszyscy, którzy duchowo w tych dniach łączycie się z nami!

Strony

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.