1.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.08.2021

XX Niedziela Zwykła

1. Jutro Kościół świętuje Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Wniebowzięta jest zapowiedzią naszego przyszłego losu, bo wspólnie z Maryją będziemy wielbić dobrego Boga. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy wianki ziół i kwiatów z naszych pól, ogrodów  i łąk. W tę Maryjną uroczystość wpisuje się kolejna rocznica Cudu nad Wisłą, stąd nasza modlitwa za naszą Ojczyznę. Msze św. u nas sprawowane wg. porządku niedzielnego.

1. Ponadto w tym tygodniu patronują nam: w środę - św. Jacek; a w sobotę- św. Bernard Op.i DK. We wtorek, środę i piątek Msza św. sprawowana o g. 8.00.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu w czwartek po wieczornej Mszy św. a w piątek i sobotę od 9.00 - 10.00.

1. Więcej  o dzisiejszej tajemnicy Wniebowzięcia NMP i ogromnej roli jaką Maryja odegrała 102 lata temu w naszej stolicy nad Wisłą, możemy przeczytać w dzisiejszym Przewodniku Katolickim.

1. Pan powołał do siebie śp.: Annę ZAWADZKĄ i Wiesława NOWAKA. Polećmy Ich i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu…