OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.IV.2021

III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Nawiązują one do tematu całego roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce, w którym rozważa się tajemnicę Eucharystii jako Wieczerzy Pańskiej.

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów.

1. W najbliższą środę 21 kwietnia na g. 17.30 zapraszamy na spotkanie organizacyjne te dzieci, które 2 maja, br. przystąpią do I-komunii św. Zapraszamy również rodziców tych dzieci.

1. Może już nieraz próbowaliśmy się za Biblię „zabrać” i nie udawało się. Spróbujmy jeszcze raz. Dlaczego? Bo przez nią Pan Bóg przemawia do nas. Jak to skutecznie uczynić podpowiada dziś Przewodnik Katolicki.