OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5.07.2020

XIV Niedziela Zwykła.

1. Naszym modlitwom polecamy wszystkich wypoczywających. Układając nowy tydzień wypoczynku  nie zapomnijmy o niedzielnej Eucharystii. Przypominamy, że u nas przez letnie miesiące: lipiec i sierpień ostatnią Mszę św. przed południem sprawujemy o g.12.10. Nie ma Mszy św. o g. 13.00. Natomiast niedzielna wieczorna Msza św. odprawiana jest  o g. 18.00.

1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek- błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska; w środę - św Jan z Dukli; a w sobotę - św. Benedykt, opat, patron Europy.

1. W środę w łączności z wieczorną Mszą św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Biuro parafialne w wakacyjnym czasie otwarte w dni powszednie od wtorku  do piątku po Mszach św. o g. 8.00 i 18.00.

1. Jak dobrze zaplanować urlop, kogo i co wziąć na odpoczynek, by wrócić wypoczętym i spełnionym - podpowiada dzisiejszy Przewodnik Katolicki.

1. Pan powołał do siebie śp. Martę OLSZEWSKĄ. Polećmy Ją i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…