OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.02.2024

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: *w niedzielę o g 7.30 - godzinki o Męce Pańskiej. O g. 17.30 - Gorzkie Żale. * w piątek Droga Krzyżowa dla wszystkich również dzieci i młodzieży o g. 17.30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

1. W środę w łączności z wieczorną Mszą św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Od III Niedzieli Wielkiego Postu, 2.03.br rozpoczniemy nasze parafialne i szkolne Rekolekcje Wielkopostne
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.00 odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowojulcymi się do I-komunii św.