OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.06.2021

XI Niedziela Zwykła

1. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W łączności z wieczorną mszą św. odprawiamy nabożeństwo czerwcowe.

1. Ponadto w liturgii patronują nam: w poniedziałek - bł. Michał Kozal, Bp i M, współpatron naszej Diecezji; a w czwartek - św. Albert Chmielewski

1. Sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii zostanie udzielony 23.06.br. Spotkanie kandydatów z klas I szkoły średniej i klas VIII szkoły podstawowej w czwartek po Mszy św. wieczornej. Obecność obowiązkowa.

1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy Św. zbiórka ministrantów i lektorów.

1. Schola dziecięca oraz Oaza Dzieci Bożych spotyka się  w czwartek po Mszy św. wieczornej o g. 18.30.

1. Przekładana pielgrzymka do Gruzji i Armenii odbędzie się w październiku tego roku. Zapisane osoby oraz chętnych do nawiedzenia tych miejsc zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek, 15.06.o g.18.30 - po Mszy św. wieczornej do Domu Parafialnego.

1. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego, niech rozważania wezwań z litanii do Jezusowego Serca bedą zachętą do zgłębiania  Miłości Miłosiernej.

1. Pan powołał do siebie śp. Józefę Zajda, której pogrzeb odbędzie się 19.06.br. o g. 10.00. Polećmy Ją i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożem. Wieczny odpoczynek…