OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31.05.2020

Niedziela Zesłania Ducha Świętego.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w Kościele okres wielkanocny. Jutro drugi dzień   Zielonych Świąt - Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła - Msze św. o g. 8.00 i 18.00.

1. W czwartek święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

1. Czerwiec, to miesiąc poświęcony Jezusowemu Sercu. Codziennie po wieczornej Mszy św. odprawiane jest nabożeństwo czerwcowe.

1. W tym tygodniu przypada również I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w te dni od 7.30 - 8.30 i od 17.00 - 18.00.

1. W I sobotę miesiąca podczas Mszy św. o g. 18.00 spotykają się wspólnoty Żywego różańca i wymiana tajemnic.

1. Przez wszystkie niedziele czerwca podczas Mszy św. o g. 12.00 i 13.00 w małych grupach przystępować będą dzieci naszej parafii do I-komunii św. W przyszłą niedzielę w dwóch grupach przystąpi klasa III A. Próba i spowiedź dla tych dzieci w środę o g.17.00.

1. O istocie i głębi dzisiejszej Uroczystości Zesłania Ducha Świętego warto przeczytać w dzisiejszym Przewodniku Katolickim.