OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.01.2021

III Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek - Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; we wtorek - św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów; w środę - bł. Jerzego Matulewicza; a w czwartek - św. Tomasza z Akwinu.

1. Do końca stycznia Msze św. w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) odprawiamy o g. 8.00. Również biuro parafialne czynne tylko rano od 9.00 - 10.00.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 13.00 spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci  pierwszo-komunijnych z klas III A i III B.

1. W naszym bydgoskim seminarium duchownym przy ul. Grodzkiej została przygotowana wystawa poświęcona pamięci ciągle jeszcze Słudze Bożemu ks. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu - Prymasowi Tysiąclecia. Więcej o niej i możliwości jej zobaczenia możemy przeczytać w dzisiejszym Przewodniku Katolickim.

1. Pan powołał do siebie śp. Zofię SZKATULSKĄ, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o g. 11.00 w parafii św. Stanisława w Bydgoszczy na Siernieczku.. Polećmy Ją i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu.