OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.05.2024

Niedziela Zesłania Ducha Świętego.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w Kościele okres wielkanocny. Jutro drugi dzień   Zielonych Świąt - Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła - Msze św. o g. 8.00 i 18.00.

1. Trwa Maryjny miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwa majowe ze śpiewem litanii loretańskiej w łączności z wieczorną Mszą św. sprawowaną o g. 18.00.

1. Od jutra rozpoczynamy dni spowiedzi  św. przed Uroczystością I-komunii św. Dzieci wraz z rodzicami  przychodzą na g. 16.30. W poniedziałek - klasa III A. We wtorek - klasa III B; w środę klasa - III D; w czwartek - klasa - III E.

1. Za tydzień w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej dzieci klas III naszej Parafii przystąpią w liczbie 90 dzieci do I - KOMUNII ŚW. Dwie grupy w sobotę o g. 13.00 i 14.30. I dwie grupy w niedzielę o g. 11.00 i 12.30. Parafian nie biorących udziału w tej uroczystości. zachęcam do udziału w Mszach św. w sobotę o g. 18.00 i w niedzielę o g. 8.00; 9.30 i 18.00.

1. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o g. 10.00.

1. O głębi dzisiejszej Uroczystości Zesłania Ducha Świętego warto przeczytać w dzisiejszym Przewodniku Katolickim.

1. Zaproszenie ks. Biskupa Krzysztofa na Marsz dla Życia i Rodziny, 26.05.br…http://diecezja.bydgoszcz.pl/2024/05/09/xii-bydgoski-marsz-dla-zycia-i-rodziny/