OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.07.2024

XVI Niedziela Zwykła.

1. Naszym modlitwom polecamy wszystkich wypoczywających, by w miejscach odpoczynku szukali tego, co mądre i piękne oraz pozostawali wrażliwi na niedzielną Eucharystię.

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. z racji rozpoczynającego się tygodnia św. Krzysztofa, patrona kierowców - poświęcenie pojazdów Wychodząc z kościoła możemy wesprzeć polskich misjonarzy składając ofiarę do puszek i nabywając pamiątkę św. Krzysztofa do swojego pojazdu.

1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek - św. Maria Magdalena; w środę - św. Kinga, Dz.; w czwartek - św. Jakub Apostoł; a w piątek - św. Joachim i Anna - Rodzice Najświętszej Maryi Panny. Msze św. od pniedziałku do piątku sprawowane o g. 8.00.

1. Biuro parafialne w wakacyjnym czasie otwarte w środę, piątek i sobotę po Mszy św. o g. 8.00. W sprawach pilnych po każdej Mszy św.

1. W środę w łączności z  Mszą św. o g. 8.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.

1. W minionym tygodniu Pan powołał do siebie śp. Janinę JANKOWSKĄ; śp. Teresę JANIK oraz śp. Mateusza PYRC, którego pogrzeb odbędzie się w środę 24.07.br. o 9.00. Polećmy Ich i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...