OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.09.2021

XXIV Niedziela Zwykła.

1. „W blasku ojcostwa” - to hasło tegorocznego XI Tygodnia Wychowania, który potrwa do 18 września. Inicjatywa Komisji Wychowania Katolickiego KEP to przede wszystkim troska o dobro młodzieży i dzieci oraz pilna potrzeba wychowania jako misja wspierania polskiej rodziny i szkoły,

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek - św. Jana Chryzostoma, B. i DK; we wtorek - święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w środę - Maryi Matki Bolesnej; w czwartek- św. Korneliusza, Pap i Cypriana, B i M. w sobotę - św. Stanisława Kostki - patrona młodzieży.

1. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Ruszają spotkania formacyjne z dziećmi naszej parafii, tj. Schola  i  Oaza Dzieci Bożych - już w najbliższą środę o g. 18.40. spotkanie w domu parafialnym. Zapraszamy.

1. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego, a w nim o nowych błogosławionych i Ich drogach po laur świętości.

1. W minionym tygodniu Pan powołał do siebie śp. Romualdę Kocińską, śp. Romana Umińskiego, śp. Krystynę Listopadzką i śp. Franciszka Żernickiego. Polećmy ich i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…