Oaza Dzieci Bożych

Z radością informujemy, że przy naszej parafii p.w. Narodzenia NMP w Osielsku powstaje Oaza Dzieci Bożych! 

 

 

Serdecznie zapraszamy na pierwsze (organizacyjne) spotkanie, które odbędzie się w sobotę 24 listopada b.r. o godz. 9:00 w domu parafialnym (ul. Centralna 10).  Do wspólnej zabawy w Bożym Duchu zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Na pierwsze spotkanie organizacyjne, w celu przedstawienia programu spotkań, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

 

Wychowanie dziecka w duchu chrześcijańskich wartości w dzisiejszych czasach to chyba najtrudniejsze zadanie na świecie. Dlatego z chęci pomocy Rodzicom w tym zadaniu proponujemy program chrześcijańskiej formacji duchowej w Ruchu Światło-Życie, popularnie zwanym Oazą. Staramy się w sposób ciekawy i atrakcyjny dla dzieci pomóc im przyswoić prawdy wiary i zaszczepić w nich dobre wartości, w oparciu o które będą dokonywać w przyszłości mądrych wyborów. 

 

Spotkania przebiegają w atmosferze zabawy połączonej z modlitwą i śpiewem. W trakcie nich prowadzone są również rozmowy na temat Ruchu Światło-Życie, w celu zachęcenia do dalszej formacji duchowej w starszych grupach wiekowych istniejących w ramach naszego Ruchu. Na spotkaniach będziemy także oglądać bajki oraz filmy religijne. Przy sprzyjającej pogodzie będą także organizowane wspólne wyprawy oraz zabawy na świeżym powietrzu. 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.