Pasyjny Wieczór Muzyczny

Pasyjny Wieczór Muzyczny - to duchowe wprowadzenie do dobrego przeżycia Świętego Triduum W imieniu wykonawców - Studentów Akademii Muzycznej oraz chóru naszej parafii  zapraszamy Drogich Parafian w środę zaraz po Mszy św. wieczornej ok. 18.30. Szczegóły na plakacie.

 

Chór parafii NNMP w Osielsku pod dyrekcją Piotra Krakowskiego

Anna Chmielewska – organy

Marcelina Jankowska – skrzypce

Paweł Urban – baryton

 

1.William Lloyd Webber – Benedictus

2.Felix Mendelssohn Bartholdy - Herr, Gott Abrahams: aria Eliasza z oratorium Eliasz

3.Albert Becker – Adagio,  op. 80 

4.Piotr Pałka - Per crucem tuam

5.Dawid Kusz OP - Świętość krzyża rozpamiętuj

6.arr. Piotr Krakowski - Króla wznoszą się znamiona

7.Mateusz Pospieszalski - Dobranoc Głowo święta

8.Felix Mendelssohn Bartholdy- Gott sei mir gnädig: aria Paulusa z oratorium Paulus

9.Paul Gläser – Tröstung

10.Felix Mendelssohn Bartholdy- Ich danke dir herr mein Gott: aria Paulusa z oratorium Paulus

11.Peter Mathews – Intermezzo

12.Alessandro Stradella – Pieta Signore

13.Tomaso Albinoni - Adagio

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.