Różaniec do Granic

 

7 października, w przypadające Święto Matki Bożej Różańcowej w całej Polsce odbyła się modlitewna akcja „Różaniec do Granic”. Również w naszej parafii o godz. 14 kościół zapełnił się wiernymi. Młodzi i starsi modlili się na różańcu o ratunek dla Polski i świata. Wszyscy przecież wiemy, że różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, o jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami. Chcieliśmy po raz kolejny zawierzyć Polskę i świat Matce Bożej Różańcowej. 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.