Zaproszenie na Festiwal Piosenki Maryjnej

Zaproszenie
na Międzyparafialny Festiwal Piosenki Maryjnej

Z dalekiej Fatimy 

 

8. 09. 2018 r.

 

W Uroczystość Narodzenia NMP dnia 8.09.2018 r. w parafialny odpust tutejszej wspólnoty, której patronuje Matka Boża z tytułem Swojego Narodzenia zapraszamy Wasz zespół, by w tym dniu wyśpiewać Jej najpiękniejsze pieśni i w ten sposób uwielbić Boga samego, a Jej syna Jezusa Chrystusa.

Festiwal będzie miał charakter konkursu do udziału, w którym zapraszamy dzieci i młodzież występujących jako soliści i zespoły. Miejscem konkursu festiwalowego będzie tutejszy kościół.
Jako organizatorzy zapewniamy dyplomy uczestnictwa i poczęstunek dla wszystkich uczestników, a dla najlepszych atrakcyjne nagrody. Festiwalowy dzień zwieńczymy uroczystą Mszą Świętą Odpustową, Koncertem Laureatów i  Apelem Jasnogórskim.

Szczegóły dotyczące organizacji festiwalu znajdują się w Regulaminie oraz na stronie internetowej naszej parafii, w zakładce „Festiwal Piosenki”.  Dołączamy również kartę zgłoszeniową, którą prosimy odesłać do 31 sierpnia 2018 r. 

 

                                                                                                       Serdecznie zapraszamy.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.