ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2020

Drodzy Parafianie i Wszyscy, którzy duchowo w tych dniach łączycie się z nami!

   W tym czasie potrzebujemy męstwa i odpowiedzialności, ofiarnego i wrażliwego bycia dla innych, wzajemnej życzliwości i solidarności. Tyle razy w naszych dziejach potrafiliśmy je heroicznie urzeczywistniać.

Zmartwychwstanie Chrystusa - to Dzień powszechnej Nadziei. W tej Największej Tajemnicy Naszej Wiary skupiają się i łączą wszystkie ludzkie cierpienia, rozczarowania, upokorzenia, krzyże, naruszona godność ludzka, ucisk, przymus i one wszystkie wielkim głosem wołają: „Niech w święto radosne Paschalnej Ofiary składają jej wierni uwielbień swych dary”. 

  W tym duchu chrześcijańskiej Nadziei i Wiary składamy Wam wielkanocne życzenia: pokoju płynącego od Zmartwychwstałego Chrystusa, który zwyciężył śmierć i wszystkie ciemne  moce. Nadzieja nasza w Zmartwychwstałym. Niech rozbrzmiewa radosne Alleluja!

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.